dowolna

Domy z tarasem Trzebnica - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45 m 2 , usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 112 do 150 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł246 m² 3 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z początku lat 90., o powierzchni użytkowej 125 m (całkowitej ok. 246 m ), zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 645 000 zł270 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej, zadbanej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 999 zł112 m² 7 133,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Domy bliźniacze 112 m | gotowe do odbioru Zakup bez zgody mswia| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112-150 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł360 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w Trzebnicy - idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod cele komercyjne (do remontu, trzy garaże, duże pokoje, taras, użytkowe poddasze, duże zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pod lasem ładny wolnostojący dom usytuowany w słonecznym miejscu w pobliżu zielonej okolicy pow domu -159m2 ma być wykończony i oddany w pierwszej dekadzie przyszłego roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176 m² 8 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m , położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m ), w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Trzebnica,dolnośląskie

990 000 zł267 m² 3 703,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Wyjątkowy dom przy ul. Wiosennej w Trzebnicy! Widok na panoramę miasta | Blisko centrum | Nowoczesne technologie | Niskie koszty utrzymania ok. 135 zł miesięcznie Szukasz domu dla swojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

3 599 995 zł397 m² 9 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 397,05 m , usytuowany na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 4000m. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 124 000 zł125 m² 8 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Malinowa Polana to kameralna inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, powstająca w willowej części Trzebnicy, przy ul. Malinowej. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł270 m² 6 111,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 270 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej, ponad 1000-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł271 m² 6 088,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Trzebnica,dolnośląskie

799 000 zł182 m² 4 401,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem i ogrodem o powierzchni użytkowej 181.51 m2 , położony na działce o powierzchni 662m2. Lokalizacja; trzebnica. Cena 799.000zł OPIS DOMU. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 177 000 zł125 m² 9 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowy dom w centrum Trzebnicy, w dzielnicy willowej Powierzchnia. 125 m + 23 m strych, garaż, miejsce parkingowe przed domem, słoneczny ogród. Rynek pierwotny 0% prowizji, sprzedaż: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 644 990 zł270 m² 6 092,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny i komfortowy dom wolnostojący w Trzebnicy - 270 m2, piękna działka 1000 m2, gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - wolnostojący, pięknie utrzymany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 644 990 zł271 m² 6 070,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m2 (użytkowej 177 m2), położony na urokliwej, doskonale zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 000 zł271 m² 6 084,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowa niższa cena Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogrodem w Trzebnicy - 271 m2 komfortu i stylu Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 739 000 zł271 m² 6 416,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z ogrodem w Trzebnicy - 271 m2 powierzchni całkowitej (użytkowa 177 m2) , gotowy do wprowadzenia. Cena do negocjacji Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 749 999 zł270 m² 6 473,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Przedstawiam Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 270,32 m2 (użytkowa 177 m2). - cena do negocjacji Położony na pięknej, w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gliniana

Trzebnica,dolnośląskie

1 470 000 zł199 m² 7 386,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż nowy dom jednorodzinny położony 16 km od Wrocławia w mieście Trzebnica - przy ul. Glinianej 9. Dom z rynku pierwotnego ( brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Trzebnica,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia, 6 pokoi, trzebnica. Zadzwoń do nas Chętnie kupimy za gotówkę Twoją nieruchomość, doradzimy w uzyskaniu bardzo korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 799 000 zł177 m² 10 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 177m2, położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Trzebnicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 599 000 zł179 m² 8 933,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Oferta na wyłączność. Możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 178,99 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Trzebnica,dolnośląskie

1 300 000 zł278 m² 4 676,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowym charakterze i dużym potencjale - idealny dla rodziny lub pod działalność gospodarczą! Opis nieruchomości: oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 090 000 zł177 m² 6 158,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Na sprzedaż dom w cichej, spokojnej okolicy 2km od centrum Trzebnicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 176,8m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom położony na działce 1225m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 099 998 zł177 m² 6 221,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

2 875 000 zł674 m² 4 267,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nieruchomość położona w trzebnickim Rynku, zabudowana: 1) zabytkowym budynkiem mieszkalnym (kamienicą) o funkcji mieszkaniowo-usługowej. Pow. zabudowy: 292,2 m2. Łączna pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

825 000 zł107 m² 7 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania. Powierzchnia domu wynosi 106,83 m , a całość położona jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia od od zaraz duży dom w Trzebnicy. 5 pokoi, 3 łazienki i wc, garaż i ogród z zadaszonym tarasem i podpiwniczeniem. Atuty: - dom zadbany, gustownie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzebnica,dolnośląskie

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 558 m²

Ciekawa posiadłość / dworek z dużą działką dla siebie lub spa - pod Wrocławiem k. Trzebnicy wyjątkowa posiadłość W otoczeniu lasu I łąk Zabudowania posadowione są na urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

2 100 000 zł287 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom ze stawem w malowniczej okolicy! Marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta? Mam do zaoferowania wyjątkowy dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 800 000 zł270 m² 6 658,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Dom idealny dla rodziny/ ogród/ taras/ balkon/ garaż/ świetna lokalizacja - Trzebnica Tylko u nas komfortowy oraz funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o pow.1051.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Obornicka

Trzebnica,dolnośląskie

739 000 zł85 m² 8 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom nr 1 Rewelacyjny szereg w atrakcyjnej cenie w Trzebnicy - w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Idealna lokalizacja z doskonałym połączeniem zarówno z Trzebnicą jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzebnica,dolnośląskie

650 000 zł219 m² 2 970,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Wynajęty dom - doskonała oferta dla inwestora! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Kazimierza Wielkiego w Trzebnicy, w spokojnej i cichej okolicy z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny dom w Ligocie Trzebnickiej. Na sprzedaż lokal w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 84,47 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 1004 m2. Do użytku strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Trzebnica,dolnośląskie

670 000 zł84 m² 7 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij