dowolna

Domy Trzebnica – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł216,45 m² 6 001,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 216,45 m 2 , usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119,96 m² 7 077,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez podatku pcc. Zakończenie prac - kwiecień/maj 2026r. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119,96 m. kw, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 599 995 zł397 m² 9 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 397,05 m , usytuowany na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 4000m. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 112 do 150 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł246 m² 3 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z początku lat 90., o powierzchni użytkowej 125 m (całkowitej ok. 246 m ), zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż dom wielolokalowy w Trzebnicy przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość składa się z dwóch lokali mieszkalnych: parter: (63,2m2+25m2) - pokój 1 - pokój 2 - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł270 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej, zadbanej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Trzebnica , północne obrzeża , wolnostojący dom jednorodzinny , 3 pokoje , 1 łazienka , powierzchnia całkowita 100 mkw , garaż , ogród , układ pomieszczeń : salon - 18,0 mkw , pokój - 10,0 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 999 zł112 m² 7 133,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Domy bliźniacze 112 m | gotowe do odbioru Zakup bez zgody mswia| 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112-150 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł119,29 m² 6 278,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł360 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w Trzebnicy - idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod cele komercyjne (do remontu, trzy garaże, duże pokoje, taras, użytkowe poddasze, duże zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pod lasem ładny wolnostojący dom usytuowany w słonecznym miejscu w pobliżu zielonej okolicy pow domu -159m2 ma być wykończony i oddany w pierwszej dekadzie przyszłego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lniane osiedle anotis - nowa inwestycja deweloperska pod trzebnicą! 2 - kondygnacyjne samodzielne mieszkania Z ogrodem W Kobylicach pod Trzebnicą przy ulicy Lnianej powstaje nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł122 m² 7 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Własny dom w otoczeniu zieleni za mniej niż mieszkanie w bloku! Ten model już moze być Twój, możesz sprawdzić i przymierzyć się do niego! jaki ? dom w konstrukcji drewnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176 m² 8 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m , położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m ), w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł141,20 m² 5 871,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam do zaoferowania: dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, komorowo k. Trzebnicy dom zostanie skończony W trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 298 000 zł207,44 m² 6 257,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom w centrum Trzebnicy z lokalem usługowym Na sprzedaż wielofunkcyjna kamienica w doskonałej lokalizacji. Znajduje się w samym sercu Trzebnicy, przy ul. Polnej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł122 m² 7 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Własny dom w otoczeniu zieleni za mniej niż mieszkanie w bloku! Za chwilę może być Twój, już się buduje, możesz sprawdzić i przymierzyć się do niego! jaki ? dom w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dla osób ceniących ciszę, komfort I wygodę. Dom w zabudowie wolno stojącej, wybudowany w 2022 r., 3-kondygnacyjny wybudowany w technologii energooszczędnej skandynawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 127 m²

Szukasz miejsca, w którym możesz mieszkać i jednocześnie prowadzić własną firmę? Nieruchomość w Księginicach pod Trzebnicą, zaledwie ok. 20 minut od Wrocławia, daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 399 000 zł170,70 m² 8 195,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

English below - Dom jest zarezerwowany. Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 170,7 m2, w miejscowości Księginice, położonej zaledwie 2 km od Trzebnicy. 18 min. do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 499 999 zł182 m² 8 241,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta dostępna wyłącznie W gross nieruchomości działka budowlana ok. 37 arów ( ok.3700 m2) DOM WOLNOSTOJĄCY z 2010r. Taras 40m2 dojazd nową asfaltową drogą otoczenie nowych, zadbanych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

469 000 zł116 m² 4 043,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

***rezerwacja*** Dom w stanie surowym zamkniętym projekt Ośnieża 2 | Cerekwica, gm. Trzebnica Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, realizowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Trzebnica +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Trzebnica,dolnośląskie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Wyjątkowy dom Z "dobrą energią" i potencjałem również inwestycyjnym trzebnica, ul. Czereśniowa Szukasz miejsca, które ma urokliwą duszę, wspaniałą historię i oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

616 616 zł80 m² 7 707,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Trzebnica,dolnośląskie

990 000 zł267 m² 3 703,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Wyjątkowy dom przy ul. Wiosennej w Trzebnicy! Widok na panoramę miasta | Blisko centrum | Nowoczesne technologie | Niskie koszty utrzymania ok. 135 zł miesięcznie Szukasz domu dla swojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

3 599 995 zł397 m² 9 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 124 000 zł125 m² 8 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Malinowa Polana to kameralna inwestycja obejmująca trzy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, powstająca w willowej części Trzebnicy, przy ul. Malinowej. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł270 m² 6 111,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 270 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej, ponad 1000-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł271 m² 6 088,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Trzebnica,dolnośląskie

799 000 zł182 m² 4 401,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem i ogrodem o powierzchni użytkowej 181.51 m2 , położony na działce o powierzchni 662m2. Lokalizacja; trzebnica. Cena 799.000zł OPIS DOMU. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:777 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 177 000 zł125 m² 9 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowy dom w centrum Trzebnicy, w dzielnicy willowej Powierzchnia. 125 m + 23 m strych, garaż, miejsce parkingowe przed domem, słoneczny ogród. Rynek pierwotny 0% prowizji, sprzedaż: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij