Serce 0 Ulubione

Domy wybudowane w technologii Ytong Trzebnica - Sprzedaż i wynajem

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł270 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej, zadbanej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł271 m² 6 088,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 270 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej, ponad 1000-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 644 990 zł270 m² 6 092,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny i komfortowy dom wolnostojący w Trzebnicy - 270 m2, piękna działka 1000 m2, gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - wolnostojący, pięknie utrzymany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 150 000 zł171 m² 6 725,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

*zobacz tą nieruchomość online* Przedmiotem sprzedaży jest całkowicie nowy, nigdy niezamieszkały dom parterowy o powierzchni 171M2 na dużej działce 1300M2. Nieruchomość: dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 290 000 zł171 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

669 000 zł124 m² 5 395,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 124 m2 oraz ok. 500 m2 działki. Inwestycja zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości tuż przy Trzebnicy. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

619 000 zł108 m² 5 726,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferuję na sprzedaż bliźniaki z ogródkami o powierzchni 570 m2 - bezpośrednio od dewelopera. Domy znajdują się 2km od Trzebnicy, w miejscowości Szczytkowice, 20 minut od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

569 000 zł108 m² 5 249,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:729 m²

Rezerwacja. Oferuję na sprzedaż połówkę bliźniaka z działką o powierzchni 729 m2. Dom znajduje się 2km od Trzebnicy, w miejscowości Szczytkowice, 20 minut od Wrocławia drogą S5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

365 000 zł130 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom w zabudowie wolnostojącej w stanie developerskim (docelowo, w trakcie ostatni prac wykończeniowych) obejmującym m.in. - wylewki podłóg, montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

549 000 zł155 m² 3 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wstrzymana - podpisana umowa przedwstępna. Bardzo ładny dom położony na dużej działce pod Trzebnicą.Parter to duży słoneczny salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom rodzinny z ogrodem w Szczytkowicach Niesamowicie przestrzenny dom o powierzchni 200 m2, składa się aż z 14 pomieszczeń (w tym z 5 sypialni, dużego salonu.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij